2017. április 15., szombat

Päť epické športové stretnutie

amerických boxerov Andy Bowen a Jack Burke bojovalo 111 trojminútové koleso v 1893.The rozhodcu nakoniec priniesol boj zastavil, obaja muži príliš vyčerpaní, aby aj naďalej. Burke zlomil všetky kosti v oboch rukách; O 18 mesiacov neskôr, Bowen zomrel v boji veku 27.Chess: päť mesiacov Facebook Twitter Pinterest Anatolij Karpov, vľavo, obhajujúce majster sveta v šachu, a vyzývateľ Garry Kasparov, v roku 1984. Fotograf: Anonymous / Associated Press

veľkí súperi Garry Kasparov a Anatolij Karpov Bet365-Podrobnosti sa stretli v roku 1984 majstrovstvá sveta v šachu a vybojoval 40 ťahov v 48 hrách.C ez úradujúci majster Karpov vedie 5-3 a obaja hráči, ktorí chcú pokračovať, prezident FIDE, medzinárodné šachovej federácie, zastavil hru cez obavy o zdravie hráčov. Kasparov vyhral odvetu v 1985.Baseball: osem hodín a 25 minút Facebook Twitter Pinterest hra medzi Pawtucket Red Sox a Rochester Red Wings. Foto: Christian Science Monitor / Getty Images

Dňa 18. apríla 1981, 1740 ľudia zadali McCoy štadión Pawtucket pre 8.30pm zápasu medzi Pawtucket Red Sox a Rochester Red Wings. Na 4 ráno a 32 smien neskôr hráči boli "v delíriu" a iba 19 priaznivcov boli ponechané. Ďalší spal. Všetky boli uvedené časové lístky na štadióne McCoy.Spiace chlapec - rozhodca synovec - je veril, že nikdy sa zúčastnili ďalšie baseballovej game.Tennis: 11 hodín, päť minút Facebook Twitter Pinterest Mahut snazí volejbal v jeho zápase s Isner.

"nekonečná láska" medzi relatívnou neznámych John Isner a Nicolas Mahut vo Wimbledone v roku 2010 bude určite nikdy porazený. Po tri dni, to vyzeralo, že ani jeden z nich by bolo príliš, než Isner nakoniec vyšla víťazne 70-68 v poslednom sete, po odpykaní rekordných 113 aces.Cricket: 43 hodín, 16 minút Facebook Twitter Pinterest Juhoafrický pálkar Bruce Mitchell, ktorý hral v, nadčasové 'test.Fotografie: Centrálny Press / Getty Images

Keď Anglicko stretol Južná Afrika v Durbane v roku 1938, bol zápas stále ešte nie je uzavretá v roku 1939. "nadčasové" Test zápas bol len skončil remízou po hre 10 dňoch preto, že Anglicko mala chytiť svoju loď v Kapskom Meste. Pršať prestalo hrať na čaj s Anglickom na 654-5, skôr tragicky len 42 beží krátky víťazstvo.